Ремонт обприскувачів

Досить актуальними послугами в сучасномі світі є переобладнання, налагодження або капітальний чи частковий ремонт обприскувачів. Недорого такий вид робіт виконає професійна команда підприємства «ФОП Ференчак І.В.». Ми пропонуємо найвигідніші умови співпраці та самий якісний товар. Широкий спектр послуг задовольнить потреби найвимогливішого замовника.

Замовити ремонт обприскувачів у нас можливо декількома, на Ваш вибір, способами:

  • по одному із номерів телефонів: +38(050)674-89-31, +38(067)340-07-31;
  • за адресою електронної почти: sgdetal@ukr.net;
  • по номеру факсу: +38(067)-231-89-23;
  • за адресою офісу підприємства: Україна, м. Львів, вул. Городоцька, 197.

Слід зазначити, що обприскувач – це спеціальний пристрій, який, як правило, застосовується в сільському господарстві для наповнення грунту чи культур вологою, а також іншими необхідними мінералами і рідкими добривами. Крім того, активно використовується такий засіб для обприскування газонів стадіонів, паркових зон і приватних, прибудинкових володінь. А тому, кожен хто використовує саме такий апарат, хоч раз в житті замовляв ремонт обприскувачів.

Ремонт обприскувачів. Фото обприскувача до ремонту

В Україні вартість ремонту обприскувачів залежить від багатьох факторів. В першу чергу, спеціаліст врахує:

марку обприскувача вітчизняний, закордонний
причину несправності технічна, механічна, закінчення строку експлуатації деталі і т.і.
вид деталі насос, ходова система, шланг і т. і.

Виходячи із вищевказаних показників здійснюється ремонт обприскувача. Ціна таких робіт обов’язково буде вказана спеціалістом після проведення повної діагностики агрегату.

Щодо яких типів такого агрегату здійснюється ремонт обприскувача нашими спеціалістами?

Якісний, безпечний, з безперебійною роботою та легкий в управлінні обприскувач – це запорука надійного захисту сільськогосподарських культур та ґрунту. Під час експлуатації, окремі деталі системи агрегату мають властивість зношуватися та виходити із ладу. В такому разі, дуже доречним буде провести ремонт обприскувача. Такий вид робіт дозволяє економічно вигідно вирішити проблему та продовжити належну роботу апарату.

На сьогоднішній день виокремлюють багато видів обприскувачів за різними типами кваліфікації: польові, садові, виноградникові, класичні (універсальні), для закритого ґрунту і т.і. У зв’язку з типом розпилення рідини також вирізняють пневматичні та гідравлічні, а за своїми габаритами – ранцеві, тракторні, автомобільні, тачкові, авіаційні.

Ми запропонуємо Вам тільки оригінальні запчастини та високу якість робіт по їх заміні чи ремонту. Таким чином, Ви отримаєте на 100% надійного в роботі по зрошуванню ґрунту і сільськогосподарських культур помічника.

Такий пристрій забезпечить Вам екологічну безпеку угідь і урожаю, підвищить продуктивність роботи, а також загальний розвиток сільськогосподарської діяльності.

agroadm