Патрубок Bertolini

Як вибрати насос

Від того, наскільки якісно виконані сільськогосподарські роботи залежатиме до 70% усього зібраного урожаю. Одним з популярних агрегатів, котрий використовують для поліпшення роботи, вважається обприскувач Bertolini. Патрубок, деталь, вихід з ладу якої може на невизначений час зупинити роботу.

При форс-мажорних обставинах, пов’язаних з необхідністю замінити патрубок Bertolini для обприскувача, виконуються ремонтні заходи. Вийти з ладу агрегат може із-за неправильного вибору ще у момент придбання. Знаючи основні характеристики насосів, буде легко визначити, який потрібний саме Вам. Cлід враховувати:

  • Який має бути показник продуктивності.
  • Насос якої потужності потрібний.
  • Вид. Може бути пневматичним, гідравлічним.
  • Тиск (якщо показник близько 5 Мпа – високий).
  • Яка потрібна тривалість безперервної експлуатації.
  • Патрубок Bertolini.

patrubok-vypusknogo-kollektora-62002322-bertolini

Правильна експлуатація – запорука тривалої роботи агрегатів

Патрубок на італійський обприскувач Bertolini вимагає заміни при перших ознаках виходу з ладу насоса. Знаючи основні правила монтажу, терміни подальшої експлуатації усього агрегату можна надовго продовжити, наприклад:

Опис

1.

Проводити монтаж нового устаткування тільки на сільськогосподарську техніку, що відповідає усім правилам безпеки.

2.

Подальша експлуатація призупиняється, якщо стався сильний удар. Його демонтують, після – відправляють на діагностику, при необхідності ремонтують.

3.

Був помічений витік мастильного матеріалу – явна ознака поломки.

4.

Після транспортування – перевіряються усі шланги на наявність ушкоджень.

5.

Дотримуватися правил монтажу і подальшої експлуатації, згідно інструкції.

6.

Перевіряти болти, використовувані в кріпильній системі.

7.

Використання захисного чохла – обов’язкова умова.

8.

Перед початком робіт перевіряти рівень олії, працездатність клапана, що відповідає за регулювання тиску, інше.

Надійні постачальники

Патрубок Bertolini купити в Україні досить просто. Ринок переповнений пропозиціями. Продаж запасних деталей здійснюють безліч компаній, у тому числі – патрубок. Обприскувач Bertolini ремонтують із застосуванням тільки оригінальних запчастин, пам’ятайте про це і остерігайтеся підробок!

Ми, фірма ФОП «Ференчак» довгий час працюємо у сфері обслуговування, ремонту устаткування для сільськогосподарської галузі. Пропонуємо нашим клієнтам співпрацювати з нами на взаємовигідних умовах. Відвідайте наш офіційний сайт, де представлений каталог продукції. Саме тут з величезного переліку товару клієнти можуть знайти патрубок на італійський обприскувач Bertolini.

При необхідності замовити патрубок Bertolini – звертайтеся до наших фахівців. Зв’язатися з ними можна декількома способами:

  • Зателефонувавши, тел.: +38 067 340 07 31, +38 096 833 30 16, +38 050 674 89 31.
  • Написавши на email: sgdetal@ukr.net.

Досвідченими співробітниками буде проведена первинна консультація, при необхідності буде розказано, що таке патрубок Bertolini для обприскувача. Ціна усіх послуг компанії ФОП «Ференчак» доступна кожному!

agroadm