Міксер Arag

Надійний постачальник міксерів

Міксер робочої рідини для обприскувача призначається для заливки, засипання, змішування, подачі пестицидів або різних видів мікродобрив до баку обприскувача. Ті, хто купує міксер до обприскувачів (обсяг 20–24 літра), в першу чергу полегшують роботу операторів, мінімізують контакт з ядохімікатом, знижують час на приготування робочих розчинів.

Наша компанія ФОП «Ференчак», пропонує своїм клієнтам з’ясувати, чим гарний італійський міксер для обприскувача. Відвідування офіційного сайту компанії дозволить знайти інформацію по будь-якому агрегату, що цікавить, не виняток – міксер Arag, ціна його Вас приємно здивує.
Ми займаємося постачанням будь-яких комплектуючих, які необхідні для безперебійної роботи сільськогосподарської техніки, не виняток – міксер для обприскувача (Італія ​​країна виробник). ФОП «Ференчак» пропонує клієнтам купити міксер Arag за безготівковим розрахунком або розплатитися готівкою. Якщо Ви зателефонуєте нам по одному з номерів телефонів +38 (050) 674-89-31, +38 (067) 340-07-31, менеджер детально розповість, як працює міксер Arag.

Клієнти можуть скористатися електронною поштою sgdetal@ukr.net – буде відправлена ​​детальна інформація, як влаштований міксер для обприскувача. Купити в Україні будь-яку запасну деталь, можна у нас, якщо вона вийшла з ладу.

Послуги, що надаються

Компанія ФОП «Ференчак», крім оптових, роздрібних продажів, може:

Перелік робіт
1 Виконати капітальний ремонт будь-якого виду обприскувача (вентиляторного, шлангового) вітчизняного виробництва.
2 Запропонувати широкий асортимент комплектуючих (іноземні, вітчизняні).
3 Провести консультацію, пов’язану зі здійсненням ремонтних робіт, інше.
4 Виконати установку допоміжних опцій (пінних маркерів, примексу, комп’ютерів) на обприскувачі.
5 Після ремонту насоса, провести випробування.

Особливості роботи міксера

Для роботи в сільськогосподарській галузі фермери намагаються зробити працю своїх робітників більш легкою. Так, маючи обприскувач, для його заправки краще використовувати міксер для обприскувача. При роботі з ним, можна легко зробити так, щоб розчин, що подається в бак, придбав необхідну консистенцію. Правильна консистенція розчину, дотримання вимог за хімічним складом спрямоване на збереження життя і дозрівання культур.

Крім промивання каністр, можливості розчиняти речовини, різні за своїми типами (порошкові, рідкі, гранульовані) міксер має низку переваг:

  • Наявність зворотного клапана.
  • Є 2 віконця, для зручності контролю.
  • Його легко монтувати.

Міксер працює за принципом ежекторного насоса, тобто подається вода (від насоса) до нижньої частини міксера, при цьому рідина, захоплюючи пестициди, змішується. Після – відбувається подача рідкого розчину в бак, що забезпечує легке, ефективне розпилення.Заключна частина

ФОП «Ференчак» займає лідируючі позиції на ринку України. Наші постійні клієнти можуть розраховувати на отримання додаткових бонусів. Якщо Ви не можете знайти те, що шукали – співробітники фірми швидко, своєчасно знайдуть і замовлять необхідну деталь, інше. Працюючи з нами, замовники отримують високого рівня сервіс, гарантії якості!

agroadm