Форсунка в обприскувач

Важливою деталлю, що застосовується в сільському господарстві є форсунка для обприскувача. Її вибір має вирішальний вплив на якість і ефективність одного із аграрних процесів – обприскування.

Обприскувач – це агрегат, дія якого направлена на збільшення рівня вологи ґрунту чи культурної рослини. Цей апарат буває стаціонарним, ручним і тракторним. Також, різного профілю аграрії використовують садовий обприскувач або для обробки зернових угідь. Абсолютно не має різниці вид обладнання при його комплектації в такій частині, як форсунка.

Абсолютно невелика деталь відіграє дуже значну роль в роботі агрегату. Думаю, буде навіть непомилковим визначити її як головний елемент системи обприскувача. Досить часто форсунка для обприскувача зустрічається під назвою «розпилювач». Але функціональна направленість деталі від цього абсолютно не змінюється. Вона визначає:

 • ефективність пестициду;
 • ступінь зносу агрегату в цілому;
 • рівень задоволення результатом фермера.

Слід зазначити, що форсунка – пристрій, що має один або декілька отворів, за допомогою яких відбувається розпилення рідини різного виду. Обов’язковою умовою є наявність тиску, під яким і подається рідина. Такий елемент складної обрис кувальної системи класифікують на струменевий, вихровий, а також з обертовим розпилювачем.

Форсунка для обприскувача (фото)

Технологічний прогрес дозволив зробити це обладнання досить якісним. А тому існує теорія, що розпилювачі поганими не бувають. Але при цього, споживач повинен звернути увагу на різний вид обприскувача і відповідність йому всіх елементів. А тому, перед тим, як обирати таку запчастину, краще всього звернутися за професійною консультацією до спеціалістів відповідної сфери.

Відповідними знаннями на вищому професійному рівні та великим практичним досвідом володіє висококваліфікована команда працівників підприємства «ФОП Ференчак І.В.». Разом з Вами ми визначимо найголовніші критерії, згідно яких обирається така важлива деталь, а саме: необхідно врахувати:

 • головну ціль процесу обприскування;
 • характеристики ділянки, що буде оброблюватися;
 • вид речовини, що буде використовуватися (вода, пестицид і т.і.);
 • умови навколишнього середовища, включаючи негативні чинники;
 • якісні показники та можливості обприскувача.

Головна відмінність всіх розпилювачів полягає в наступних параметрах:

використовуваний матеріал для виготовлення спектр тиску кут обприскування
пластмас, кераміка, сталь. встановлюється на регуляторі тиску, але в допустимій границі норми. ідеальні показники – це 110 градусів та 50 см над поверхнею цільового об’єкту.

Наша компанія запропонує Вам тільки якісний товар від найкращих виробників світу. Крім того, нашого споживача спокушає абсолютно прийнятна ціна на відповідний вид продукції. Щоб замовити таку деталь, як форсунка для обприскувача, необхідно:

 • зателефонувати по одному із номерів телефону +38(050)674-89-31, +38(067)340-07-31;
 • написати на адресу електронної почти sgdetal@ukr.net чи за номером факсу +38(067)-231-89-23;
 • під’їхати в офіс за адресою Україна, м. Львів, вул. Городоцька, буд. 197.
agroadm